سلامتی

خواص گلیسیرین

خواص گلیسیرین

گلیسیرین یک مایع با قدرت بالای جذب رطوبت است و اگر رطوبت هوا بیشتر از 70 درصد باشد، گلیسیرین مقداری از آن را به خود جذب می­کند و آن را در سطح پوست نگه می‌دارد بدون آنکه آن را چرب کند .منافذ پوست را هم مسدود نمی­کند و از پوسته پوسته شدن پوست جلوگیری می­کند.

  • مرطوب کننده قوی:

    پوست ما به طور طبیعی مواد شیمیایی محلول در آب را تولید می­کند که به عنوان عامل های مرطوب کننده طبیعی شناخته می­شوند که رطوبت پوست را نگه می‌دارند، گلیسیرین خیلی شبیه این عوامل مرطوب کننده طبیعی پوست است.

  • حفاظت کننده پوستی:

    گلیسیرین قدرت حفاظتی پوست را بالا می­برد تا بتواند مواد شیمیایی مضر را دفع کند و در عوض میزان بیشتری آب در خود نگه دارد و در نتیجه پوست کمتر خشک می‌شود. گلیسیرین می‌تواند تاثیرات منفی مواد التهاب زا را از بین ببرد، در واقع مقاومت پوست را بالا برد تا بتواند از خود محافظت کند. علاوه بر این ها به بازسازی سلول های پوستی هم کمک کرد.

  • پاکسازی کننده :

    گلیسیرین پوست های مرده و کدر را از سطح پوست پاکسازی می­کند و با آبرسانی، پوست را درخشان می­کند و از پوست در مقابل حساسیت‌ها و التهاب‌ها محافظت کند.

کرم-ژل آبرسان ماموریتا به علت دارا بودن درصد بالایی گلیسیرین باعث حفظ رطوبت پوست و رفع خشکی آن می­شود و نرمی و لطافت فوق العاده­ای را برای پوست به ارمغان می­آورد، همچنین از پوسته پوسته شدن پوست و ایجاد حساسیت های محیطی  جلوگیری می­کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *