درباره ماموریتا

زیبایی یکی از عناصر لذت بخش زندگی انسان است و میل به آن از آغاز بشریت وجود داشته است تا جایی که بدون آن زندگی رنگ و لعاب خود را از دست داده و روندی ملال آور می‌یابد.ما اعتقاد داریم که زیبایی ذاتاً برگرفته از دل طبیعت بوده و در زیست جامعه بشری نیز به عنوان بخشی از آن نمود یافته است. سلامت پوست نماد زیبایی و منبع اعتماد به نفس برای ما انسانها است، لذا هر انسانی نیازمند روشهای مراقبتی سبز و طبیعی برای حفظ سلامت پوست خود می باشد. اما از آنجا که در روزگار پیچیده امروز، زندگی ما از ذات طبیعی خود فاصله گرفته است، ما بر آن شدیم تا راهی را آغاز کنیم در جهت یک آشتی مجدد میان زندگی انسان مدرن امروز با زیبایی‌های ذاتی طبیعت و تبلور بیشتر این موهبت الهی در میان افراد جامعه.

با توجه به روند معمول شرکت‌های تولید‌کننده محصولات آرایشی و بهداشتی در جهت استفاده از انواع مواد اولیه با منشاء حیوانی و یا غیر طبیعی در تهیه محصولات خود، به تازگی در جوامع پیشرفته دنیا رویکردی نوین در جهت استفاده از محصولات بهداشتی و آرایشی وگان VEGAN به منظور کاهش آسیب به طبیعت شکل گرفته است که این موضوع ما را برآن داشت تا در تولید محصولات خود از این  رویکرد پیروی کرده و با استفاده از پیشرفته ترین روش‌ها اقدام به تولید محصولات مراقبت از پوست وگان نماییم.رشد روز افزون گرایش به استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی با منشاء گیاهی و ایمن، بدون آزمایش بر روی حیوانات در جوامع پیشرفته، ما نیز در شرکت شیمی سبز مقصودیار بر آن شدیم تا برای اولین بار در ایران بر اساس توانمندی و نوآوری کادر مجرب خود اقدام به تولید اولین محصولات آرایشی و بهداشتی وگان، مطابق با استاندارد های جهانی تحت نام تجاری ماموریتا نماییم.

 

رسالت(purpose)

شرکت شیمی سبز مقصودیار در سال 1399 و با هدف افزایش دسترسی آحاد مردم به فراورده‌های آرایشی بهداشتی تاسیس شد. شرکت شیمی سبز رسالت خود را تولید محصولات باکیفیت و محصولات جدید تعریف کرده که کمتر در بازار آرایشی بهداشتی ایران وجود داشته‌اند. در همین راستا شرکت شیمی سبز با نام برند ماموریتا فعالیت در حیطه‌ی مراقبت‌های پوستی(skin care) را آغاز نموده است.

 

چشم‌انداز(vision)

شرکت شیمی سبز در ابتدای فعالیت قصد دارد با تولید قراردادی اقدام به حضور در بازار آرایشی بهداشتی ایران داشته باشد؛ اما در بلند مدت این شرکت قصد دارد یکی از بازیگران اصلی صنعت آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه باشد. بازار کشورهای خلیج فارس از اهداف صادراتی بلند مدت این مجموعه است.

 

ماموریت(mission)

شرکت شیمی سبز در ابتدای فعالیت خود است؛ در این مسیر شیمی سبز با ایجاد برند‌های مختلف در دسته‌های مختلف که مورد نیاز و خواست مردم است اقدام به تهیه‌ی سبد محصولات خواهد نمود. تا کنون برند ماموریتا برای تولید محصولات وگان در نظر گرفته شده است.

 

ارزش‌ها(values)

در شرکت شیمی سبز، اخلاقمداری و تولید با کیفیت  از اصول حیاتی است. برای حفظ این دو ارزش جلسات آموزش مختلف جهت تبیین و برارود کردن این ارزش‌ها در سطوح مختلف مجموعه تشکیل می‌شود تا هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاق سازمانی، شیمی سبز یکی از پیشروان باشد.